LCoastMom
JUSTICE FOR CAYLEE MARIE - STILL WAITING
- Joined
- Aug 19, 2008
- Messages
- 7,517
- Reaction score
- 45
Wow really? $150 a week?
I need you to give me some pointers.
I spend more than that for the 3 of us. That includes lunch for my DD but not the 2 adults.
Also remember, Kate buys all organic foods. They do tend to be a bit higher.
I paid $7.00 for 1 gallon of organic milk today, that's double what the regular whole milk went for, fruit is the same and Kate also buys hormone free meat...I can't imagine feeding 8 growing kids at those prices.